Reclame Free

Aici poti sati faci reclama la ce vrei tu

AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiti | 

Castiga 50$ in mai putin de 10 minute :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
PokerS.

Data de inscriere : 24/01/2011

MesajSubiect: Castiga 50$ in mai putin de 10 minute :)   Lun Ian 24, 2011 7:55 am

Cum poti face 50$ in doar cateva minute?Foarte simplu daca vei citi pana la capat acest post vei constata ca am dreptate.
Tot ce trebuie sa faci este un cont ---> AICI , urmezi toti pasii cu atentie , dupa care raspunzi la un test de 20 intrebari din poker si vei primii banii pe o platform de poker la alegere.
Pentru a primi cei 50 $ GRATUITI pe poker cititi un scurt tutorial de poker si raspundeti corect la intrebarile din test, va sfatuiesc sa alegeti NL BS (NO LIMIT – BIG STACK). Cititi cu atentie tot tutorialul! Pe langa asta, in timpul testului puteti consulta articolele cu teoria, nu va grabiti aveti 2 ore la dispozitie, si mai multe incercari de a trece testul (la majoritatea intrebarilor gasiti raspunsurile pe google).

PokerStrategy este un site partener al unor platform de poker online, ce va acorda la inregistrare un bonus de $50 pe unul dintre site-urile partenere. Teoretic este un lucru bun pentru incepatori, in acest fel acestia avand posibilitatea de a simti cum e sa joace poker pe bani reali fara sa scoata un leu din buzunar. Practic poate aduce niste castiguri dragute pentru cei care stiu sa profite de sistem.

Deci in concluzie nu ai absolut nimic de pierdut poate doar de castigat ->SUCCES LA MESE!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Castiga 50$ in mai putin de 10 minute :)
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Reclame Free :: ReClaMe-
Mergi direct la: